Orhangazi Mah. İstiklal Cad No:150 Dilovası / Kocaeli +90 532 206 77 09

Hakkımızda

Tadyaman Çigköfte Ömer Usta   - Çiğköftenin En Lezzetli Hali

 

Tadyaman Çiğköfte müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir

Tadyaman Çiğköfte sektörde yenilikçi bakış açısı ile hizmet vermektedir. Yıllarca elde ettiği deneyim ve bilgi ile yoluna devam ederken, yeni iş ortaklıkları ve yatırımcılar ile hızla büyüyen bir marka olmuştur.

Tadyaman Çiğköfte, yılların deneyimi ile belli bir konuma gelmiştir. İnsan sağlığını göz önünde tutarak en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmayı hedeflemiştir. Böylelikle acının keyfe dönüştüğü bir lezzet hikâyesini başlatmıştır.

 

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

 

tadıyaman çiğköfte , çiğköfte fiyatları , sait çiğköfte , tadıyaman ömer usta ,  ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ , 

Çiğ Köfte, ince bulgur, maydanoz, soğan ve lezzetli baharatlarla yapılır. Kebap sofralarında, salataların yanında tercih edebilirsiniz. Online Çiğ Köfte Siparişi Ver , ETSİZ ÇİĞ KÖFTE HAZIRLANIŞI